Новий рекорд на Тернопільщині: чоловік віджимався на ножах (ФОТО)

Книгу рекордів Тернополя запровадили у липні 2018 року. Нещодавно до неї потрапили нові досягнення мешканців Тернопільщини. новими досягненнями. Своїми результатами у спорті вразили жителі Гусятинського району.

 Як повідомляє “ТН.Область“, 11-річна Аліна Дадерко продемонструвала рекорд у зачитуванні скоромовки “Коник-стрибунець” (за 31 секунду).

Її брат Віталій встановив рекорд з відтискання, опираючись на 10-сантиметрові цвяхи. Всього хлопець зміг зробити 79 відтискань.

Андрій Балабух з Яблунева вразив, піднявши дві гирі, вага яких становила по 16 кілограм кожна. Чоловік піднімав гирі однією рукою.

Не менш вражаючим був виступ мешканця Хоросткова Василя Шевчука. Він здійснив 39 відтискань від асфальту з опорою на ножі та цвяхи і також потрапив в Книгу рекордів Тернополя.

 

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.