«Креатор-Буд» розпочав будівництво житлового комплексу у Києві

Будівельна компанія «Креатор-Буд» розпочала повноцінну роботу у столиці. Київська філія працює більше року, і за цей час підприємство має уже серйозні напрацювання та плани щодо втілення цікавих будівельних проектів. Днями відбулось офіційне відкриття першого офісу продажів«Креатор-Буд» у Києві.


Відтепер квартири від «Креатор-Буд» у столиці можна купити в житловому комплексі на проспекті Науки, 58, що у Голосіївському районі. Офіс продажу Київської філії знаходиться на території, де ведеться будівництвожитлового комплексу.
Відтак, столиця стала третім містом в Україні, після Тернополя та Львова,  де працює компанія «Креатор-Буд».
З нагоди офіційного старту продажу квартир у Києві, компанія «Креатор-Буд» оголосила акцію на купівлю квартири:УВАГА!!! До кінця жовтня вартість квадратного метра у комплексі  «Проспект Науки, 58» – від 16000 грн.
ЖК «Проспект Науки, 58» будується у затишному мікрорайоні Києва. Серед суттєвих переваг комплексу – розвинута інфраструктура, сучасні планування, мальовнича панорама з вікна на Голосіївський парк з одного боку та вигляд на Дніпро – з іншого. Поруч комплексу передбачені зелений двір з дитячим садком та інтерактивним майданчиком. Аби проживання мешканців комплексу було комфортним, на першому поверсі передбачені супермаркет, кав’ярня, салон краси та аптека.
Детальнішу інформацію щодо квартир у ЖК «Проспект Науки, 58» можна отримати на  сайтах www.kreator-bud.com та www.nauki58.com.ua
Чим цікавий комплекс для інвесторів – можна дізнатисьза номерами у Києві:  (050) 062 7777 та (097) 069 1919.
Інформацію щодо квартир у новому столичному комплексіможна також отримати в центральному офісі продажу у Тернополі, за адресою: вул.Листопадова, 1\3, тел. 52 70 07 та  (050) 6 52 70 07.
Своїм колегам із Київської філії колектив «Креатор-Буд» щиро бажає здоров’я,  віри і Господнього благословення в доброму початку достойного шляху!

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *