Пасічник із села Мишковичі, що на Тернопільщині, Богдан Лазута власноруч змайстрував скляний вулик, бажаючи врятувати бджолину сім’ю, але невдовзі з’ясував, що черпає від співжиття із бджолами користь для організму.
Вулик-акваріум складається з двох частин. У першій всередині містяться рамки з бджолами. У другій бджоли літають, споживають білковий корм та воду.
“Відколи вулик у кімнаті, відтоді перестав взимку хворіти, вже й забув, що таке застуда. Вже 5 років займаюся пасікою. Відтоді жодного разу не пив пігулок. Якщо навіть щось і болить, лікуюся лише бджолиними укусами та продуктами бджільництва”.
Як повідомляє “TeNews“, спеціально для Богдана художник намалював ікону святих покровителів бджільництва Зосима і Саватія.
“Якось до мене батьки привезли дівчинку з бронхітом, щоб посиділа в кімнаті біля вулика. За кілька візитів недуга відступила”. – Розповідає пасічник. – “А мого односельця була кумедна ситуація: його вжалила бджола під око, через кілька днів приходить до мене просить, щоб я йому допоміг жало пустити. Казав, що після укусу почав краще бачити. Ще кілька разів приходив на “процедури” і зір відновився. Чудодійні укуси бджіл я випробував і на собі. Так болів хребет, що відра води не міг піднести. Пішов я до знайомого, старшого бджоляра Богдана Шуліги, він випустив з десяток бджіл на хребет. Вранці, як прокинувся, наче на світ народився, біль мене більше не турбував.
Укусами бджіл вилікував у знайомої хворі коліна. Роблю також настоянки з прополісу, меду, воскової молі. Взагалі з бджолами проводжу весь сезон під час медозбору. Пасіка, на якій я працюю, налічує майже сотню бджолосімей. Поки дійду від першого вулика до останнього, знову потрібно дивитися до першого…”
This website uses cookies.