Чому тернопільський шоумен закликає бойкотувати фільм про Василя Стуса?

Сергій Притула закликає усіх українців не йти на перегляд фільму, з якого вирізали сцену з Медведчуком. Про це він різко висловився на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Значить так. На фільм про Стуса держава дала 50% коштів. Це наші з вами податки. В сценарії, який переміг на пітчингу Держкіно сцена з Медведчуком була. Це 100% факт. Потім сцена зникла. Я не вірю у випадковості і в те, що скорочення хронометражу стрічки шляхом вилучення сцени з одіозним автором “темників” відбулося просто так, а не через “жим-жим” продюсера в одному місці.

Моя колега на Новому дуже красиво написала, що фільм про сміливого мають знімати сміливі. Слабкодухим паразитувати на пам’яті Стуса і заробляти гроші – зась!
Коротше так, любі мої 458 000 підписників. Якщо сцену з Медведчуком, який був одним з учасників судилища над Поетом, не повернуть у стрічку – валимо фільм!
Задовбали своєю недосказаністю! Хочемо і рибку з’їсти і ще десь посидіти? І ще й за наші гроші?! Нахрін!

Ми просто не підемо на цей фільм. Попри те, що сучасна молодь мало знає про Стуса. Своїм дітям ми завжди зможемо розказати про цю Людину самостійно. Країна міняється. Ми не для того ходили на Майдан у 2004/2005 і 2013/2014, щоб дозволяти ось таке неподобство!
Якщо сцена буде дознята і глядач отримає повну картину судилища, ми всі підемо на той фільм. Якщо не дозніметься, продюсер має відчути це ударом по гаманцю. Коли люди не йдуть на кіно, кінотеатри скорочують кількість сеансів, або просто прибирають стрічку з прокату. Це збитки. І, звісно ж, у нас виникнуть запитання, якщо Держкіно чи інші держстрктури ще хоч раз виділять кошти на кіно цьому продюсеру.

Я за українське кіно. Я за кіно про Стуса. Я проти недосказаності, яка вигідна конкретно взятій людині, яка ще й допомогла запроторити Стуса до заслання, з якого він не повернувся.
Дякую за розуміння моєї позиції.

Буду вдячний, якщо розділите її.» – пише Сергій Притула на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Крім цього Сергій Притула пообіцяв зробити селфі з сеансу, якщо режисер і продюсер повернуть вирізану частину у кінострічку.

Автор: Світлана Дяченко



Коментар до: “Чому тернопільський шоумен закликає бойкотувати фільм про Василя Стуса?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *