Через ремонт дорога з Тернополя у напрямку Збаража стала небезпечною?

 

Водії скаржаться на небезпеку для автомобіля на відрізку дороги «Тернопіль-Шляхтинці», де саме тривають ремонтні дороги.

Водії пишуть у соціальних мережах про те, що автосервіси у Тернополі переповнені, оскільки водії ремонтують автоскло і кузови автівок після проїзду цією ділянкою дороги.

– Нанотехнології в дії.. результат – переповнені техносервіси по ремонту автоскла. А про ремонт кузова вже ніхто й не говорить. Жах, панове, жах, – пише Петро Тиньо.

– А найцікавіше, я впевнений, що жодний водій не буде позиватись за відшкодування. Це також важливий момент, тому що, якби виконавець робіт зі своїх грошей компенсував ремонт десятка автомобілів, тоді і ставився до роботи по-іншому, – зауважує Андрій Рудан.

Та насправді ситуація не така плачевна.

Дійсно на асфальтове покриття, яке застелили порівняно нещодавно, знову насипали щебеню. Це вимагає зменшення швидкості і підвищеної уваги на дорозі. Пошкодження автоскла залежить від швидкості, з якою рухалося авто, розміру каміння та швидкості та кута потрапляння в авто.Проте окремі водії нехтують цими правилами, через що страждає їхнє авто, або ж навіть автомобілі інших учасників дорожнього руху.

Світлана Дяченко

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *