У Тернополі неповнолітній художник встановив рекорд (ФОТО)

П’ятнадцятирічний художник Павло Шачко у Тернополі сьогодні встановив арт-рекорд. За 2780 секунд юнак написав картину в стилі авангарду.

Юний художник – вихованець Тернопільської художньої школи ім. Михайла Бойчука. Він працював над картиною в Українському домі «Перемога». Завдяки природним здібностям і наполегливості, хлопчикові вдалося встановити арт-рекорд: “Картина в стилі авангард, написана за найкоротший час в історії Тернополя”.

Павло Шачко результат роботи називає суцільною імпровізацією в стилі авангарду. Картину він назвав «Ангели миру». «Деякі хвилювання на початку були, але пізніше повністю віддався цій картині», – ділиться враженнями юний художник.

Директор художньої школи, наставник Павла Сергій Музика додає: хлопець надзвичайно талановитий. «Його здібності нас просто вражають. Ну і ми не стримуємо слів. Постійно підтримуємо його, віримо у велике майбутнє».

Зафіксували результат роботи представники “Книги рекордів Тернополя”.

До слова, за плечима художника – вже чимало досягнень:  у 2014-му – дипломат іменної премії народного художника України, лауреата премії ім. Тараса Шевченка Івана Марчука, лауреат першої премії у номінації “Найтворчіша дитина” Всеукраїнської дитячої премії “Диво-дитина 2015”, Дитина року-2015. Перша персональна виставка художника у Тернополі відбулася у 2014-му, йому тоді було всього 12 років, пише “ЗЗ”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *