Тернопільські силовики тренувалися локалізовувати заворушення

Командно-штабні навчання з забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення масових заходів відбулися на базі військової частини Національної гвардії у Тернополі. Свої професійні навики удосконалювали працівники підрозділів Головного управління Нацполіції краю, нацгвардійці, працівники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій та патрульної поліції.

Під час теоретичних та практичних занять поліцейські спільно з іншими підрозділами  відпрацьовували сценарії вирішення кризових ситуацій.
Для учасників тренувань були змодельовані найбільш імовірні ситуації, які можуть виникнути під час масових заходів, а вони спільними зусиллями  припиняли протиправні дії. Покращували  працівники поліції і навички поводження з автоматичною зброєю та різні силові прийоми.

Як зазначив заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Михайло Білецький, подібні заходи проводяться для вдосконалення координації дій усіх правоохоронних структур.

 – Такі тренування дають можливість побачити як недоліки, які необхідно доопрацювати, так і  покращити рівень підготовки усіх служб  у разі можливого виникнення конфліктних чи надзвичайних ситуацій, – каже керівник. –
Загалом навчання пройшли на високому рівні, а усі підрозділи продемонстрували відмінну готовність злагоджено діяти у разі кризових ситуаціях.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *