Тернопільська «Нива» перебралася на останнє місце у Другій лізі

У грі третього туру футбольний клуб “Нива”  на “виїзді” поступився ФК “Калуш” з рахунком 1:0.

Безвиграшна серія “жовто-зелених” у новому сезоні, на жаль, продовжилася і на Івано-Франківщині. Долю зустрічі у Калуші цього разу вирішив єдиний гол, який гості провели з пенальті у середині першого тайму.
Ключовий, як виявилось, момент у матчі відбувся на 19-ій хвилині. Оборонець “Калуша” зробив довжелезну передачу на протилежну частину поля, після чого відбувся швидкий перевід м’яча на фланг. Там його підхопив Дмитро Скакун та зблизився з воротарем. Зупинив рейд суперника Павло Макогон, який у підкаті порушив правила за що арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам постраждалий виконав удар, а Роману Жмурку забракло дещиці, щоб його парирувати.
Попереду у «Ниви» випробування ще одним новачком професійного футболу. Матч проти “Миная” відбудеться у неділю, 12 серпня.