Справу про хабар тернопільському посадовцю передали в суд

Кілька місяців тому у Тернополі правоохоронці затримали одного з керівників медичного закладу при спробі отримання незаконної винагороди.


Прокуратурою Тернопільської області завершено розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно заступника керівника лікувального закладу за фактом одержання ним 1000 доларів США неправомірної вигоди.
Розслідуванням встановлено, що на початку червня 2018 р. заступник директора комунального закладу охорони здоров’я Тернопільської обласної ради, перебуваючи у салоні власного автомобіля, одержав неправомірну вигоду в сумі 1000 доларів США від місцевої жительки. За цю суму зловмисник обіцяв їй посприяти у працевлаштуванні медичною сестрою, вплинувши на рішення головного лікаря закладу.
Під час документування факту неправомірної вигоди посадовець намагався утекти від правоохоронців на власному авто, проте не справився з керуванням і його автівка врізалась у дерево. Відразу після ДТП зловмисника затримано. Його долю вирішить суд.

Нещастя на Тернопільщині: у ставку втопився чоловік

На Тернопільщині відпустили водійку “Мерседеса”, яка збила насмерть велосипедиста (ФОТО)