Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Священик з Тернополя заперечив, що йому заплатили за оправдання порушниці

Священик тернопільського кафедрального собору св.Костянтина та Єлени Євген Заплетнюк виступив на захист водійки Наталії, яка на днях вчинила ДТП по вулиці Замковій, а потім обматюкала патрульних. Він заперечив той факт, що йому заплатив екс-чоловік Наталі, аби оправдати порушницю.

– Ще раз нагадаю для не дуже гострих. Я не захищаю злочин. – пояснює Євген Заплетнюк у своєму блозі, – Я цілком погоджуюся, що так робити не можна нікому. У іншому випадку я б теж, цілком спокійно, з чистою душею та заповзяттям долучився до цього натовпу правдолюбців, аби й собі кинути ще кілька власних хмизинок до спільної ватри публічного осуду. Коли ж стало помітно, що це все виходить за здорові межі, я вже не міг змовчати, бо я священик. Священик – це та людина, яка допомогає всім, кому погано. І це не обов’язково завжди праві та бездоганні люди. Серед них дуже часто бувають грішники. Скажу більше. Як звичайна, цілком смертна людина, я теж не люблю водіїв, які сідають п’яними за кермо, й навіть не схвалюю випадків, коли ті трощать паркани. Тут немає причин для дискусії. Взагалі.»

Священик переконує, що пані Наталя визнала свою помилку і просить тернополян не називати її «Зайцевою з Тернополя», оскільки вона нікого не вбила.

– Вона десять років кермує автомобілем. І на відміну від ваших “гіпотетичних дітей, яких вона могла вбити”,  якби не диво, вона б могла того вечора загинути першою . Тому, для неї стан шоку та розгублення – доволі нормальна реакція, яку видно було всім на відео. Так, їй не треба було сідати того вечора за кермо. І цей урок вона дуже довго пам’ятатиме, – підсумував священик.

Євген Заплетнюк пише, що із самого початку я хотів знайти Наталю, щоб поспілкуватися. Але вона знайшла його раніше, щоб подякувати за підтримку.  Вона кілька разів уже була в храмі, де він служить.

– Для чого я це все пишу зараз? У мене зараз два головних меседжа. Перший. Звертаючись до всіх хейтерів, хочу сказати, що їх важка праця за клавіаторою немає сенсу. Людина чудово розуміє свою помилку, готова її виправити. Тому, саме від вас у тисячний раз читати ті банальності немає сенсу. Наталя  аж ніяк не дурніша від вас, все чудово розуміє, і без чергового тицяння в помилку. Ви всі за правду. Давайте краще сконцентруйтесь на тих злочинцях, які залишаються непокараними та невідомими після реальних злочинів, а не гіпотетичних. І не забудьте згадати про власні гріхи, грішки та злочини, про які реально люди знають. Ми всі любимо правду, поки вона не починає стосуватися персонально нас.

І друге. Ніхто, абсолютно ніхто, не застрахований від  екстраординарних випадків. Ми грішні люди та живемо гріхами. Немає нічого дивного, коли час від часу попадаємо в халепи не лише через неуважність, але й власну дурість. Тому, більше взаємної любові нам точно не завадить. Давайте будемо більш толерантними навіть до натуралів, і бумеранг нашого зла іншим до нас ніколи не повернеться.

Якщо ж ви ще й християнин, то будемо вчитися хоча б на помилках інших. І, звісно, не забуваймо молитися з своїх ближніх, бо не коментарі в інтернеті, але молитва змінює наміри Бога. Це дуже потрібно всім людям, а надзвичайно тим, хто переживає особливо складні моменти в житті.

Для тих хто пише, що я “м’яко кажучи поганий”, хочу погодитися та підтвердити свою гріховність. Я значно гірший, ніж ви про мене знаєте. Тому, прошу вас про молитву за себе грішного. Я працюю і багато речей намагаюсь виправити. І впевнений, що все це мені буде вдаватися значно краще, якщо всі праведники з інтернету мені в цьому доможуть не осудом, а добрим словом та своїм заступництвом перед Богом.

Це приблизно все, що я маю сказати по тій темі, перед тим. як офіційно ми закінчимо нікому не потрібні суперечки. Більше про це не будемо.

А ще,  читайте Біблію – Слово Боже. Там є один дуже цікавий фрагмент. Написаний наче сьогодні.

“Приводять книжники і фарисеї (свідки ДТП з інтернету ) до Нього жінку, схоплену під час перелюбу (аварії в стані спяніння), і, поставивши її посередині, кажуть Йому: 4 Учителю, цю жінку взяли нині на перелюбі (під час того, як вона потрощила паркан ); 5 а Мойсей в законі повелів нам побивати таких камінням; а Ти що скажеш? 6 Говорили ж це, спокушаючи Його, щоб знайти, за що Його звинуватити. Але Ісус, нахилившись додолу, пальцем писав по землі, не звертаючи на них уваги. 7 Коли ж продовжували запитувати Його, Він, підвівшись, сказав їм: хто з вас без гріха, перший кинь у неї камінь. 8 І знов, нахилившись додолу, писав на землі. 9 Вони ж, почувши це, докорені совістю, почали виходити один за одним, починаючи від старших до останніх; і залишився один Ісус і жінка, яка стояла посередині. 10 Ісус, підвівшись і нікого не побачивши, крім жінки, сказав їй: жінко! Де ті, що звинувачували тебе? Ніхто тебе не осудив? 11 Вона відповіла: ніхто, Господи. Ісус сказав їй: і Я не осуджую тебе; іди, і віднині більше не гріши… (Ін. 8:3-11)

п.с. І перестаньте, будь ласка, говорити, що її чоловік-олігарх заплатив мені велику купу грошей, щоб я це все писав. Будьте більш оригінальними. Скільки треба грошей, аби згодитись на булінг?

На Тернопільщині у чоловіка мало не вистрелив сусід за те, що той заступився за дітей

«Має бути хтось один» – медики не хотіли забрати постраждалого під час вибуху, бо вже мали пацієнтку?