Небезпека на Тернопільщині: на будинок може впасти багатотонна вежа (ФОТО)

В селі Постолівка на території господарства Григорія Череватого стоїть недіюча водонапірна башня, встановлена ще у 1972 році. Вона була призначена для подачі води до новозбудованої школи.

Пізніше, після добудови другого поверху навчального закладу і будівництва двоповерхових будинків культури та дитячого садка, вежа стала занизькою для цих споруд. Відтак її відключили від свердловини, і вже більше 26 років не використовують. За цей час споруда поржавіла і стала аварійною.

Вежа є власністю агрофірми «Постолівська». Господар садиби, де розташований цей аварійний об’єкт, неодноразово звертався до директора  агрофірми С. С. Тхора  та сільського голови Я. З. Шмокалюка щодо демонтажу вежі. Однак посадовці на ці прохання не реагують.

Тим часом 5 серпня  недіюча водонапірна вежа настільки нахилилася, що, здається, от-от завалиться.  Цього  ж  дня власника агрофірми і сільського голову  було ще раз поінформовано про небезпеку.  І досі нічого не зроблено. Падіння багатотонної вежі може призвести до трагедії, бо людям, які будуть в будь-якому місці подвір’я, загрожує небезпека життю, не кажучи вже про матеріальну шкоду. А поки що стоїть-хилиться постолівська вежа як пам’ятник безгосподарності і безвідповідальності.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2020 Портал “Галас”. Всі права захищено. У разі перепублікації авторського матеріалу сайту “Галас”, гіперпосилання на сайт galas.te.ua обов’язкове. Редакція не несе відповідальності за переопубліковані матеріали з посиланням на інші джерела та думки авторів.