З водія, який збив у Тернополі жінку, суд стягнув 80 тис. грн шкоди і відпустив

Суд амністував водія “ВАЗ 211540” з ТОВ “Максима-В”, що торік на пішохідному переході неподалік “Універсаму” збив 31-річну жінку.

Також суд сказав стягнути на її користь 30 тис. матеріальної та 50 тис. моральної шкоди.

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду від 25 липня.

Інцидент, нагадаємо, трапився 30 серпня 2017 року близько 11-ї на неврегульованому пішохідному переході. Потерпіла тоді отримала травми голови, шиї, ноги.

Як випливає із матеріалів справи, водій рухався із швидкістю 45 км. І мав можливість завчасно побачити пішохода на переході. Однак вчасно не вжив заходів для зупинки транспорту. У суді він розкаявся, свою вину визнав, розповів, що того дня він застосував екстрене гальмування, проте уникнути наїзду не вдалось. Також чоловік попросив застосувати до нього вимоги п.ґ ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році» (пенсійний вік).

Суд дослухався. Він визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1ст.286 КК України та призначив йому покарання за цією статтею у виді штрафу — 5100 грн з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк два роки. І тим же вироком звільнив його від відбування призначеного судом основного та додаткового покарання на підставі п.ґ ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році».

Також суд частково задовольнив частково цивільний позов потерпілої — сказав стягнути на її користь із страхової компанії “ІНГО Україна” 32 тис. 396 матеріальної шкоди. А також 50 тисяч моральної шкоди, з яких 1619 грн із страхової компанії та 48380,16 — із “Максими”.

Джерело: “Терноград”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *