У Тернополі скандал навколо нового нічного клубу (ВІДЕО)

Нещодавно над баром “Корона” відкрився новий нічний клуб “Diamond”. Тернополяни почали скаржитися на гучну музику, яка заважає спати.

Про це у мережі facebook написала жителька прилеглого будинку Nataliya Veretyuk.

Жінка стверджує, що музика грає настільки голосно, що з відкритими вікнами спати неможливо.

— Музика грає настільки гучно, що спати просто неможливо. І це не в мене проблеми зі сном, сусідам також заважає, а особливо тим, у яких, як і в мене, не засклений балкон. Але всі кажуть, що з цим нічого не зробиш, якщо вони заплатили щоб відкритися, то там вже і будуть.Я чесно старалася привикнути до постійної дискотечної музики ночами, я знаю що людина може привикнути до всього, але потім я подумала що це несправедливо! Та і взагалі чи є це нормально в жилому районі робити такого типу “вуличні” дискотеки? Можливо в них і стоять звукоізоляційні вікна, але перевірити це в мене не було можливості через те, що вікна весь час відкриті, — повідомила тернополянка.

Наталя зазначає, що зі скаргою зверталася до адміністрації клубу, але ті ніяк не зреагували. Потім тернополянка викликала поліцію, але це тільки погіршило ситуацію, оскільки, в нічному клубі жінці відповіли по хамські та закидали погрозами.

— Сьогодні я пробудилася о 2 ночі й знов довго себе старалась заснути, але о 5 ранку в мене закінчилось терпіння і я зайшла на дискотеку з нарядом поліції. Мене там дуже обматюкали й закидали страшними погрозами, типу, я не знаю на кого наїхала, і яка страшна розправа мене чекає. З поліцейськими також говорили по хамськи, спочатку взагалі просто з віконечка сказали їм “прийдіть пізніше, бо ми зайняті” один з їх п’яних клієнтів негрів штовхнув мене і коли поліція зробила йому попередження штовхнув і їх і зав’язалася тасканина. Швидко закінчилась бо побачили що я знімаю на камеру(і поліція теж).Не знаю чим це все скінчиться, але чомусь думаю, що я таки й далі слухатиму музику по ночах, — скаржиться жінка.

Тепер в соціальних мережах Nataliya Veretyuk просить підтримати її і додає, що приміщення належить Гросуляку, але “дискотечники” його орендують.

Джерело: “Доба”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *