Найчисельніша група паломників на чолі з єпископом Теодором на шляху до Зарваниці

У ці дні усі дороги і стежки Тернопільщини ведуть до Марійського духовного центру у Зарваниці, де відбувається Всеукраїнська проща.Владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, очолив найчисельнішу групу паломників, яка 13 серпня, вирушила від Архикатедрального собору з Тернополя на прощу до Зарваниці. Понад 1000 прочан вирушили до чудотворного місця, щоб молитися за мир в Україні. Кожен за два дні подолає пішки 54 кілометри маршруту Тернопіль–Струсів–Зарваниця.
Владика Теодор (Мартинюк) прочитав молитву благословення, опісля відбулося окроплення кожного святою водою. Відтак Архиєпископ і Митрополит Василь (Семенюк) через мобільний зв’язок привітав учасників пішої ходи та благословив на щасливу дорогу.
Цікаво, що цього року до прощі долучився студент Тернопільського медичного університету на ім’я Джон, який приїхав на навчання з Республіки Гани. Він, як вірний Католицької Церкви, долучився до паломництва, щоби спільно з українцями пройти дводенний виснажливий маршрут до чудотворного місця та молитися за мир у всьому світі.
Священики архиєпархії сповідають людей в дорозі, члени Комісії у справах молоді проводять молитву та виконують прочанські пісні. Оргкомітет подбав про належні умови: харчування та нічліг.

 

Супроводжує колону карета швидкої допомоги та міліція. Прочани прибудуть у Зарваницю в суботу, після обіду (14 липня).

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *