Кому з тернополян загрожує немалий штраф?

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що у 2018 році фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2017 рік. Усі запрошення розіслали до 1 липня. Якщо платник на пошту за листом не з’явився та у відомості немає його підпису про вручення квитанції, то податок доведеться заплатити зі штрафом.

З метою недопущення несвоєчасної сплати податку власникам об’єктів нерухомого майна, які володіють житловими будинками площею понад 120 м², квартирами площею понад 60 м²  або об’єктами нежитлової нерухомості у разі неотримання податкових повідомлень-рішень на сплату податку, або ж якщо платник податку не погоджується з розрахунком податку чи виявить розбіжності в наявній у нього інформації про об’єкт нерухомості, він має звернутися з оригіналами документів на нерухомість до податкової інспекції, за своїм місцем реєстрації.
Якщо є підстави, фахівці інспекції мають провести перерахунок суми і надіслати нове податкове повідомлення-рішення.
Також, власникам розкішних об’єктів нерухомості в податковій нагадали, якщо загальна площа (для квартири) перевищує 300 м²  чи 500 м² (для будинку), до обчисленої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, додатково сплачується ними 25 000 грн на рік за кожний такий об’єкт нежитлової нерухомості (його частку).
Фізичні особи сплачують податок протягом 60 днів з моменту отримання повідомлення-рішення.За порушення термінів сплати податків платники притягуються до відповідальності у вигляді штрафу від 10 до 20 % своєчасно несплаченої суми.
Якщо квитанції немає, то громадянам самим потрібно йти до фіскалів.

Автор: ГаласЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *