Киянин у Тернополі лякає людей. Чоловік в одному будинку наробив “кіпішу”

Житель Київщини тероризує жителів багатоповерхівки в Тернополі.

За останні два тижні десятки скарг і повідомлень надійшло як від мешканців багатоповерхівки, що по вулиці Миру в обласному центрі так і квартиранта, що мешкає в цьому будинку. Місцеві скаржаться що заїжджий в нічний час голосно вмикає музику, а останній пише заяви, що сусіди постійно стукають, ламають двері в помешканні, яке він орендує.

Зі слів заступника начальника Тернопільського міського відділу поліції Андрія Фірмана, квартирантом є житель Київщини, 1958 року народження. Наразі іншої інформації про цю особу немає: ні те, що він колишній співробітник правоохоронних органів, ні те, що служив у АТО. Зі слів однієї з мешканок багатоповерхівки, яка в минулому працювала медиком, чоловік страждає на психічну недугу.

-На даний час законних підстав проникнути до помешкання, яке орендує житель Київщини, у нас немає, а чоловік дверей не відчиняє, – каже Андрій Фірман.- Власниця квартири перебуває за кордоном, тому отримати заяву про примусове виселення квартиранта не можемо. На виклики людей реагуємо, щодо порушника складено адміністративні протоколи за статтями 182 КУАП -порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та 183 КУАП – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Також вживаються заходи щодо відправлення жителя Київщини на примусове лікування та виселення його з квартири.

Автор: РедакторКоментар до: “Киянин у Тернополі лякає людей. Чоловік в одному будинку наробив “кіпішу”

  1. вуцвафіваіф
    30.07.2018 з 13:48

    Тут як з циганами може вийти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *