Грабіж на Тернопільщині: вночі група злодіїв напала на жінку, яка повернулася із Італії. Викрали 12 тисяч євро

За розбійний напад до реальної міри покарання засуджено групу з трьох осіб від 10 до 12 років позбавлення волі. Злочин трапився у лютому цього року у місті Хоросткові Тернопільської області

Прокуратурою області здійснювалось процесуальне керівництво і підтримано державне обвинувачення у суді за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном у великих розмірах).

Обвинувачем доведено у суді, що у лютому 2017 року за попередньою змовою групою у складі трьох осіб, виник злочинний намір, направлений на розбійний напад з метою заволодіння чужим майном. З метою реалізації задуманого, вказані особи з м.Львів на автомобілі направились у м.Хоростків Гусятинського району.

Надалі, діючи умисно, ховаючи обличчя, користувались масками типу «балаклава», проникли в будинок потерпілої через вікно, шляхом пошкодження дерев’яної рами, зв’язавши її, нанесли удари по обличчі, та погрожуючи насильством, яке є небезпечним для життя і здоров’я, що виразилось у її залякуванні, відкрито викрали майно, а саме грошові кошти, алкогольні напої, мобільні телефони тощо, спричинивши потерпілій матеріальну шкоду на суму понад 416 тис. гривень.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувачення, яке підтримувала прокуратура Тернопільської області, Чортківський районний суд визнав винними осіб у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України, та засудив двох осіб до 12 років та одного – 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що злочин трапився у лютому цього року у місті Хоросткові Тернопільської області. Зловмисники увірвалися в помешкання жінки, яка тривалий час була на заробітках в Італії та мала значні заощадження, пише “Нова…”.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *