У Тернополі працювала школа фонду Гаврилишина

У Минулі вихідні  у Тернопільському «Центрі науки» понад 20 державних службовців, активістів громадського сектору та соціальних підприємців з Тернополя, Ужгорода, Сатанова, Чорткова, Станиці Луганської та Смиги працювали в рамках проекту фонду родини Богдана Гаврилишина.

У цьому році програма передбачає не лише відбір команд, які поїдуть у шість країн Європи вивчати європейський досвід ефективного управління, у межах програми передбачається надання мікрогрантів на реалізацію регіональних проектів учасників, а також модульна система навчання в межах локальних шкіл у шести містах України: Вінниці, Тернополі, Чернігові, Черкасах, Полтаві та Запоріжжі.
Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку.
Спікерами школи стали начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Дейнека, директор КП “Туристично-інформаційний центр міста Тернопіль” Тарас Ковальчук, радник міського голови Антон Марчевський, Юрко Кулик з ГО «Файне.UA» , керівник Тернопільского ІТ-кластеру Катерина Міхайліді та багато інших.
Учасниками програми є молоді люди у віці від 20 до 35 років, які є активістами громадських організацій, державними службовцями, чинними депутатами міських, районних та обласних рад та представники соціального бізнесу. Це молоді громадяни, які пов’язують своє майбутнє з Україною і прагнуть позитивних змін для країни. Вони мають певні знання про світ та володіють іноземними мовами. Вони є професійні, етичні, активні в громадському чи політичному житті та вміють працювати в команді.
На сьогодні учасниками програми «Молодь змінить Україну» попередніх років створена асоціація, яка складається більш ніж з 500 молодих людей, що працюють у Верховній Раді, міністерствах, міських радах та держадміністраціях, керують масштабними соціальними проектами, чи розвивають власний бізнес.

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *