У Гусятині «МРІЯ» встановила вуличні тренажери і провела масштабну толоку

У Гусятині на території стадіону «Збруч» працівники Агрохолдингу «МРІЯ» провели толоку.

Напередодні тут за фінансового сприяння Компанії встановили комплекс вуличних тренажерів. А щоб створити для жителів Гусятина не просто спортивний куточок, а справжню відпочинкову зону,понад 200 працівників Компанії із Тернополя та Києва приїхали і провели західі з наведення благоустрою на території стадіону.
«Під час толоки ми були розподілені на кілька груп. Наша – пофарбувалаогорожу. Решту учасників заходу мали інші роботи. ”МРІЯ” декілька років поспіль проводить таку акцію після завершення посівної кампанії. Минулого року зорганізували толоку в Тернополі, цього року приїхали до Гусятина», – розповідаєначальник відділу технічного забезпечення GPS та контролю інцидентівАгроходингу «МРІЯ» Ярослав Іващук.
«Я вперше долучаюся до такого заходу. Акція дуже хороша. Приємно, що всі згуртувалися і провелитолоку. За кілька годин маємо результат – територія прибрана», – ділиться враженнями економіст відділу казначейства Агрохолдингу «МРІЯ» Марія Поперечна.

«Працівники “МРІЇ” прибрали територію, вивезли сміття, пофарбувалигойдалки, побілили огорожі. Тут займаються спортом учні загальноосвітньої і спортивної шкіл. Звісно, важливо, щоб стадіон був у належному стані. На цій території можна облаштувати баскетбольні майданчики, а також поле для занять з міні-футболу», – каже директор комунального закладу ДЮСШ Гусятинської селищної ради Ігор Троян.
Встановлення майданчика із вуличними тренажерами на території стадіону обійшлося Агрохолдингу у кругленьку суму –понад 100 тисяч гривень. Як зазначає голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Батіг, проект навряд чи вдалося б втілити без підтримкиАгрохолдингу «МРІЯ».
«Це хороший приклад того, як відбувається результативна співпраця між владою і бізнесом щодо поліпшення інфраструктури у нашому місті, – наголошує Віталій Батіг. – Як відомо, “МРІЯ”не вперше проводить толоку. Ще взимку, коли ми спілкувалися з представниками Компанії, я запропонував, зорганізувати толоку в Гусятині. Було кілька варіантівщодо місця проведення прибирання, наприклад – у парку. Але бачите, в якому стані знаходиться цей майданчик. Тут найбільше було робіт. Тому вирішили провести толоку саме тут. Дякуємо “МРІЇ” за таку хорошу і потрібну для людей роботу».
До проведення толоки на території стадіону долучився і особисто Генеральний директор Агрохолдингу «МРІЯ» Саймон Чернявський.
«Компанія ”МРІЯ”дуже цінує соціальну відповідальність, а одна із ключових цінностей нашої компанії – турбота. Ми прагнемо більше співпрацювати із нашими громадами, в яких працюємо та бути для них надійним партнером. Я дякую голові району Віталію Батігуза співпрацю та дозвіл прийняти участь у громадському житті Гусятина. Я переконаний, що ця робота проведена недарма. І це лише маленька частина того, що ми робимо для розвиток наших громад», -наголосив Саймон Чернявський.

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *