Скандал у Збаражі: одинадцятикласники танцювали випускний вальс під російськомовну попсу (ВІДЕО)

Випускники збаразької школи №1 вирішили здивувати на останньому дзвонику незвичайним танцем, проте трішки прогадали з вибором музичної композиції.


Спочатку пролунали ніжні акорди і хлопці й дівчата у вишиванках почали танцювати вальс. Все виглядала дуже гармонійно. Проте раптом, музика змінюється. На сцену виходь хлопці і починають рухатися в такт композиції «Между нами тает лед» гурту «Гриби». Вчителі разом з випускниками танцюють хіп-хоп. Учні імпровізували танцювальну битву між хлопцями й дівчатами під іноземну попсову музику, проте, як зауважили глядачі, виглядало це не дуже доречно.
-Мені було незручно і соромно стояти і дивитись на ЦЕ!!! Чув і бачив відео зі ЗОШ №3 яка новить почесне імя Тараса Михальського і ЗОШ№2 ім.Івана Франка – от в кого вам треба вчитись. Всі у вишиванках і жодної російської попси!!!!!!- обурюється збаражанин Євген. – Дуже сумно, що в такому славетному і героїчному місті як Збараж, яке славиться своїм Величавим Замком і такими героями як Юрій Горайський, Тарас Михальський, Устим Голоднюк випускники ЗОШ №1 танцювали разом з вчителями на урочистій лінійці під російськомовну і англійську пісні!!!
Після того, як відео завантажили на YouTube, воно набрало понад тисячу переглядів і ще стільки ж негативних відгуків. Глядачі зауважують, якби випускники з вчителями танцювали вальс у вишиванках під україномовну пісню, то це було б дуже гарно.

Світлана Дяченко

Автор: Галас8 Коментар до: “Скандал у Збаражі: одинадцятикласники танцювали випускний вальс під російськомовну попсу (ВІДЕО)

 1. Леся
  03.06.2018 з 00:00

  Манкурти ,вишиванки поскидайте!!

 2. Незадоволений читач
  03.06.2018 з 14:27

  Стаття висмоктана із пальця. Гурт Гриби який виконує пісню “Тает лед” з Києва. Пісня може така-собі але це не причина для скандалу. Краще пишіть статті про благоустрій, а не про ПСЕВДО зраду.

 3. хейтер
  03.06.2018 з 14:52

  хей розумово відсталі , перед тим як постити таке перевіряйте інформацію,
  “Гриби” український гурт (в вікіпедію зайдіть)
  Соромно за таких горе журналістів

  • Askold
   06.06.2018 з 14:11

   захарчєнка, калєснічєнка, бандарєнка – також українці. Що з того?.

 4. Петро
  04.06.2018 з 22:39

  Тут можновладці,бізнесують,машини гонять.продають,а випускники зрадники.Стаття до одного місця.Краще ідіть до президента розкажіть щоб заводи позакривав.

 5. Задоволений учнями!
  06.06.2018 з 12:28

  Для чого робити такий кіпіш? Справді, перед тим як обсирати, переконайтеся у правильності своїх слів!!!! Гурт “ГРИБИ” – український гурт, досить популярний серед молоді, тому не варто таку креативність ганьбити, це досить нормально, що учні проявили таку ідею!!!

 6. Askold
  06.06.2018 з 14:13

  А чого ці дурепи совкову форму вдягли?. Хочете курвеґи совдепу?. Так давайте накуй в чергу за ковбасою, хлібом, борошном, цуркерками…Хай ця блядота постоїть пів дня у черзі – воно може й зрозуміє, що таке совок.

  Їхніх батьків пистити арматурою потрібно, за те що виховали таких виблядків.

 7. Сніжана
  11.06.2018 з 20:28

  Убогі душі вчителів….шкода дітей,хоча,вони вважаються сформованими громадянами нашої країни….невже з цим погоджуються й батьки????Запитань багато,тільки що на них відповісти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *