Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополянка стала чемпіонкою України в олімпійській дисципліні

Золото із Миколаєва привезла 13-річна тернополянка Вероніка Кондратенко – спортсменка, яка уже кілька років займається вільною боротьбою.

Юна тернополянка Вероніка Кондратенко уже не вперше привозить знакові нагороди зі змагань. Торік вона стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів U-15 у Сербії. Цього разу дівчина стала найсильнішою на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед школярів U-16, у ваговій категорії до 36 кілограмів. Змагання розпочалися вчора у Миколаївському палаці спорту.
В усіх трьох сутичках Вероніка виграла чисто і положила своїх суперниць на лопатки не віддавши на чемпіонаті жодного балу. Тепер тернополянка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи серед школярів U-16, що проходитиме у червні в Угорщині.
Учениця тернопільської спеціалізованої школи №17 ім.В.Вихруща та член СК ім.Б.Сцібайла “ГалТер’S” є вихованкою свого батька, тренера КДЮСШ №1 Сергія Кондратенка.