Романтичне освідчення у Тернополі на даху будинку (ФОТО)

Тернополянин Олег Коваль освідчився своїй дівчині Тетяні Сенчишин на даху будинку. Для коханої приготував букет троянд та вечерю на висоті пташиного польоту. Олег каже, що емоції переповнювали, але воно того коштувало.

Історія знайомства

Знайомі з Тетяною дуже давно.Ми з одного села, разом ходили до однієї школи, от правда вона на 4 роки молодша від мене. Поки були дітьми, то спілкувалися не дуже близько. Тетяна в школі мені дуже подобалася. Красива, розумна та повністю мені підходить, здавалося ми знайшли одне одного.

Після школи пройшло багато часу, але зустрічатися ми почали лише 5 років тому. Моя Тетяна дуже мила та ніжна. П’ять років проминули ніби на одному диханні. Хотів освідчитися ще раніше, але чекав річниці, пише “Доба”.

День освідчення

Як я вже сказав зустрічалися ми п’ять років. Хотів освідчитися раніше, але і справді чекав, щоб освідчення було подарунком Тетяні на річницю.

Вибрав оригінальну локацію — дах одного з будинків на “Бамі”. Там якраз жили наші друзі, які й допомогли мені з організацією освідчення.

Перше, що ми зробили це попросили дозволу, щоб прикрасити дах будинку. Взяли ключі та оглянули місце освідчення. Потім замовили декор, який я знайшов в інтернеті. У той день було хмарно та навіть йшов дощ, але освідчення вдалося.

Коли вийшло сонце ми швидко прикрасили локацію та покликали Тетяну. Вона була вражена, хоч потім зізналася, що зовсім цього не чекала.

Коли Тетяна вийшла на дах будинку я, як за доброю традицією, став на одне коліно та попросив її руки. Вона сказала “так”.

Зізнаюся, емоції переповнювали, але коли моя Тетяна сказала “так” радості не було меж.

Автор: Redaktor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *