У Тернополі ажіотаж  на СТО: водії змінюють зимові шини на літні

Погода в нашому регіоні характеризується тим, що ніколи не знаєш, чи варто змінювати зимові шини на літні чи краще ще зачекати. Проте, одразу після свят чи не всі шиномонтажні станції міста  – переповнені, бо прогноз погоди повідомляє: морозів більше не буде.
Найдорожче у цій процедурі коштують самі шини. Найдешевші можна придбати за 1200, а дорогі – це вже скільки ваш гаманець може дозволити, у середньому до 6 тисяч гривень. Сервіс по заміні коліс із зимових на літні теж відрізняється на шиномонтажах Тернополя. Десь вам запропонують виконати роботу за 150 грн за кожне колесо, на іншій станції – 300 за всі 4 колеса. Усе залежить від марки автомобіля, діаметра коліс, і типу дисків.
Загалом в середньому ціни у Тернополі такі:
– шиномонтаж – від 240 грн. з ПДВ (в залежності від діаметра коліс);
– контроль і регулювання кутів установки коліс – від 240 грн. з ПДВ
– діагностика двигуна і ходової частини за 240 грн. з ПДВ;
– перевірка системи кондиціонування за 156 грн. з ПДВ.
А щоб уникнути черг, працівники шиномонтажу радять зателефонувати перед тим, як їхати і розпитати чи є зараз вільне місце. Телефони вказані на сайтах.

Світлана Дяченко

Автор: Галас

Коментар до: “У Тернополі ажіотаж  на СТО: водії змінюють зимові шини на літні

  1. Art2517
    25.06.2018 з 06:04

    А шины вообще в последнее время стали делать хуже. Я один это заметил? У меня сейчас комплекта нехватает даже на 4 сезона, а раньше на средних по цене Барум
    infoshina.com.ua/shiny/barum мог откатать полноценно 6-7 сезонов, без особо быстрого износа. Манера вождения у меня вроде как все та же, да и езжу я только “дом-работа-дом”, но вот тендеция такая появилась. Да и читал много отзывов, о том что известные производители автозапчастей начали делать полный шлак, значит ни у одного меня такие вот проблемы появились. Может кто-то из здешних тоже

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *