Тернопільщина потрапила в чорний список

З’явилися перші результати перевірки закладів масового скупчення людей на предмет пожежної безпеки.

Фахівцями виявлено понад 15 тис. порушень. Про це повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час засідання уряду у середу, 11 квітня, інформує УНІАН.
За його словами, всього перевірено на сьогодні 1319 об’єктів, з яких 937 дошкільних та шкільних закладів, 56 лікарень із стаціонарним лікуванням, 326 торговельно-розважальних центрів і об’єктів дозвілля.
«Під час перевірок виявлено понад 15 тис. порушень, з яких більше 5 тис. не усувалися протягом тривалого часу. Найгірший стан з виконанням приписів склався в Донецькій, Сумській і Тернопільській областях, де не виконується понад 60% раніше запропонованих заходів», – сказав він.
Голова ДСНС зазначив, що всього на керівників об’єктів накладено 1200 адміністративних стягнень, за порушення вимог пожежної безпеки до суду подано позови на закриття 37 об’єктів, з них 16 ТРЦ, 18 дошкільних і шкільних закладів, 3 лікарні.
Він уточнив також, що результати перевірки сьогодні будуть опубліковані на сайті ДСНС та будуть оновлювати щотижнево.
Нагадаємо, що наприкінці березня Кабінет міністрів доручив Держслужбі з надзвичайних ситуацій спільно з іншими відомствами, місцевими органами влади провести масштабні перевірки торговельних центрів, кінотеатрів, інших місць масового скупчення людей. Така увага уряду до цієї проблеми виникла після масштабної пожежі в російському Кемерові, внаслідок якої загинули 64 людини, більшість з яких діти.

Автор: Halas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *