Тернополян запрошують на Великодній концерт

«Великдень радістю наповнює серця» – таку програму колектив Муніципального Галицького камерного оркестру подарує тернополянам та гостям міста у середу, 11 квітня.

Для того, щою втілити в життя цю ідею, художній керівник і диригент колективу, народний артист України Василь Феленчак, підібрав для концерту твори, що світлим й трепетним, хоча часом і тривожним та меланхолійним звучанням, розповідатимуть слухачам про перемогу життя над смертю, добра – над злом, любові – над умовностями і часом, а віри – над розчаруванням та зневірою.
Так, «Весна» Антоніо Вівальді вкотре з впевненістю і оптимізмом доведе, що життя починається з природи, яка завжди по-особливому зачіпає струни людської душі появою перших квітів, прильотом птахів, безкрайньою синню високого весняного неба… Музика Фелікса Мендельсона в черговий раз доведе, що дива існують – і в природі, і в житті, і в музиці. Своєрідним гімном торжества добра над злом стане «AndanteFestivo» Яна Сибеліуса. Історію Ромео і Джульєтти, – закоханих, імена яких відомі всьому світу, які силою своєї любові побороли смерть, адже живуть і досі у людській пам’яті, засобами музики передасть фантазія Петра Ілліча Чайковського «Ромео і Джульєтта». Про плинність часу та його сутність нагадає «Львівська Табулятура» у транскрипції Мирослава Скорика, завдяки якій так легко буде сприйняти думку, що життя без смерті не буває, і саме Воскресіння Ісуса Христа допомагає зрозуміти, що смертю можна смерть подолати.
А дзвінкі мелодії Великодніх пісень, у виконанні вокального гурту з Тернополя «Пшеничне перевесло», створять ауру справжнього свята.
Завершить концерт своїм впевненим, переможним звучанням «Гімн ХХІ століття» польського композитора Кароля Шимановського – твір, який прославляє життя, людину з усіма її цінностями, переконуючи у тому, що все у нас обов’язково буде добре.
Відбудеться концерт Муніципального Галицького камерного оркестру «Великдень радістю наповнює серця» 11 квітня в залі Українського дому «Перемога». Початок о 18 годині 30 хвилин.

 

Автор: Галас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *