Тернополяни розділилися в оцінці підняття цін на цигарки

В Україні знову можуть подорожчати тютюнові вироби. Додатковий акциз для тютюнових виробів в розмірі 1,4 від мінімальної акцизного навантаження пропонують ввести у Міністерстві фінансів.
Тернополяни до такого підвищення ставляться неоднозначно.
– Це позитивно, якби ті гроші пішли на потреби, а не розкрадалися. Але щоб потім не крали ті гроші. Тоді я буду позитивно відноситися до підняття, – каже тернополянин Володимир Качечка.
А тернополянка Галина Красновольська схвалює таке підвищення. Каже відтепер менше людей куритимуть сигарети, а отже нація буде здоровою.
– Як на мене, то добре що підвищують. І на тютюн і на алкоголь треба підвищувати. То негатив і без нього можна обійтися. Нічого страшного.
А ще тернополяни зауважують, підвищення поглибить також проблему розвитку тіньового ринку.
– Від цього нічого не зміниться. Все одно люди будуть купувати, бо то звичка. Вони б краще порядок навели, а нє – ціни підносять на такий товар. Бо в загальному ціни зараз піднімати не варто ні на що. Бо ми не так вже багато заробляємо, щоб їх піднімати. Треба, щоб зарплата була як у Європі. Бо всі ці підвищення, вони неадекватні, – підсумовує Оксана Загоруйко.
Варто додати, якщо законопроект приймуть, то Україна виконає свої зобов’язання в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.
Світлана Дяченко

Автор: Halas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *