Розклад богослужінь на Благовіщення і Великдень у храмах Тернополя

Повідомляємо, тернополянам про графік святкових богослужінь на Благовіщення та Великодні свята.
Розпорядок богослужінь на Пасху у Архикатедральному соборі УГКЦ:
7 квітня, Благовіщення
7.00 Свята Літургія Івана Златоустого
8.00 Свята Літургія Івана Златоустого
10.15 Вечірня Літургія св. Василія Великого
14.00 Посвячення пасок
23.30 Надгробне

8 квітня Воскресіння Христове
24.00 Воскресна Утреня, Свята Літургія
6.00 Воскресна Утреня
7.00 Архиєрейська Свята Літургія
10.15 Свята Літургія
13.00 Свята Літургія
18.00 Вечірня

9 квітня Світлий понеділок
6.00 Утреня
7.00 Свята Літургія
8.00 Свята Літургія
10.15 Свята Літургія
13.00 Свята Літургія
18.00 Вечірня

10 Квітня Світлий вівторок
6.00 Утреня
7.00 Свята Літургія
8.00 Свята Літургія
10.15 Свята Літургія
13.00 Свята Літургія
18.00 Свята Літургія
Вечірня

Храм Матері Божої Неустанної Помочі УГКЦ:
Велика Субота (Благовіщення)
7.00 Вечірня з Літургією св. Василія Великого
9.30 Свята Літургія
11.30 Свята Літургія
ПОСВЯЧЕННЯ ПАСОК: з 15:00 до 20:30
21.00 Надгробне
21.15 Воскресна Утреня
22.00 Свята Літургія

Неділя 
6.00 Свята Літургія
8.00 Свята Літургія
10.00 Свята Літургія
12.00 Свята Літургія

Святі Понеділок і Вівторок
6.30 Утреня
7.30 Свята Літургія
9.30 Свята Літургія
11.30 Свята Літургія
17.00 Воскресна Вечірня
18.00 Свята Літургія

Церква Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ:
Субота 7 квітня, Благовіщення
8.00 Вечірня з Літургією св.Василія Великого
10.00 Свята Літургія
12.00 Свята Літургія
15.00- 21.00 Посвячення пасок
21.30 Надгробне, Вскресна Утреня, Свята літургія (за парафію)

Неділя 8 квітня
7.00 Утреня
8.00 Свята Літургія
10.00 Свята Літургія
12.00 Свята Літургія
Воскресна вечеря

Світлий понеділок, вівторок 9, 10 квітня
7.00 Утреня
8.00 Свята Літургія
10.00 Свята Літургія
12.00 Свята Літургія
17.30 Вервиця
18.00 Свята Літургія

Церква св. Апостола Петра УГКЦ:
Велика субота, Благовіщення, 7 квітня
6.30 Служба Божа за здоров’я
8.00 Служба Божа за здоров’я
10.00 Служба Божа за здоров’я
12.00 Вечірня з Літургією св. Василія Великого
– Вервиця
– від 13.00 до 21.00 посвячення пасок
22.00 Надгробне
22.30 Пасхальна Утреня
24.00 Пасхальна служба Божа за Парафія

Неділя, Воскресіння Христове, 8 квітня
6.30 Служба Божа за здоров’я
8.00 Служба Божа за здоров’я
10.00 Служба Божа за здоров’я
12.00 Служба Божа для дітей
– відправа на Микулинецькому цвинтарі
– відправа на цвинтарі Довжанка
14.00 Служба Божа для молоді
15.15 Хрещення
18.00 Служба Божа за здоров’я
– Вервиця
20.00 Служба Божа за здоров’я

Світлий понеділок 9 квітня
6.30 Служба Божа за здоров’я
8.00 Служба Божа за здоров’я
10.00 Служба Божа за померлих
12.00 Служба Божа для дітей
– відправа на цвинтарі в Підгородньому
14.00 Служба Божа для молоді
18.00 Служба Божа за здоров’я
– Вервиця
20.00Служба Божа за здоров’я

Світлий вівторок 10 квітня
6.30 Служба Божа за здоров’я
8.00 Служба Божа за здоров’я
10.00 Служба Божа за померлих
12.00 Служба Божа для дітей
14.00 Служба Божа для молоді
15.15 Хрещення
18.00 Служба Божа за здоров’я
– Вервиця
20.00 Служба Божа за здоров’я

 

 

Церква Воздвиження Чесного Хреста (Надставна) УАПЦ:
Велика субота (Благовіщення)
8.00 Утреня
9.00 Перша Служба Божа
11.00 Друга Служба Божа
13.00 Посвячення Пасок

Неділя Воскресіння Христове
6.00 Рання Служба Божа, Повечір’я
9.00 Друга Служба Божа

Світлий понеділок
8.00 Рання Служба Божа
11.00 Друга(архиєрейська) Служба Божа

Світлий вівторок

8.00 Утреня(поминання за упокій)
9.00 Друга Служба Божа(поминання за упокій)
11.00 Третя Служба Божа

Храм Преображення Господнього УГКЦ:
Субота 7 квітня, Благовіщення
6.30 Ранішня Божественна літургія
8.00 Друга Божественна літургія
10.00 Третя Божественна літургія
14.00 Освячення пасок

Неділя, 9 квітня, Воскресіння Христове
23.30 Поховання плащаниці, Пасхальна утреня, Перша урочиста, святкова Пасхальна Божественна літургія, (освячення пасок)
6.30 Друга урочиста, святкова Пасхальна Божественна літургія, (освячення пасок)
8.00 Третя урочиста, святкова Пасхальна Божественна літургія, (освячення пасок)
13.00 Відправа на гробах
18.00 Вечірня

Храм Покрови Пресвятої Богородиці 
7 квітня
8.00 Вечірня з Літургією св. Василія Великого
11.00 Літургія св. Василія Великого
14.00 – 19.00 Посвячення пасок
21.30 Надгробне, Воскресна Утреня
22.30 І Пасхальна Свята Літургія, Мировання

8 квітня
7.00 ІІ Пасхальна Свята Літургія, Мировання
9.00 ІІІ Пасхальна Свята Літургія, Мировання
11.00 ІV Пасхальна Свята Літургія, Мировання
12.00 Воскресний Парастас На Микулинецькому цвинтарі та окроплення гробів

9 квітня
7.00 І Свята Літургія
9.00 ІІ Свята Літургія
11.00 ІІІ Свята Літургія
12.00 Парастас на кладовищі в Підгородньому та окроплення гробів

10 квітня
7.00 І Свята Літургія
9.00 ІІ Свята Літургія
11.00 ІІІ Свята Літургія

 

Храм Перенесення мощей святого Миколая УГКЦ:
Субота(Благовіщення)
8.00 Вечірня з Літургією
10.00 Св. Літургія
12.00 – 18.00 Освячення пасок
22.00 Воскресна Утрення, Св. Літургія

Неділя
8.00 Воскресна Св. Літургія
10.00 Воскресна Св. Літургія

Світлий Понеділок
8.00 Св. Літургія
10.00 Св. Літургія

Світлий Вівторок
8.00 Св. Літургія
10.00 Св. Літургія
18.00 Св. Літургія

Автор: Галас



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *