Міс Тернопіль прямо зараз бере участь у благодійній акції

Сьогодні завершується XІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Традиційно в останній день акції волонтери збираються на Театральному майдані Тернополя для флешмобу і спільного фото. Цього річ серед хлопців і дівчат, які зголосилися збирати кошти на допомогу хворим діткам також і «Міс Тернопіль 2018» Неоніла Бурмас.
– Цьогорічна акція пройде під гаслом «Почуй світ!» і буде присвячена збору коштів для закупівлі обладнання дітям з вадами слуху. За кошти, які будуть зібрані у Тернопільській області закуплять сучасне медичне обладнання для Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні. Зокрема, лікарня отримає обладнання для своєчасного виявлення втрати слуху, – розповів регіональний представник всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Арсен Ляхоцький.
Фінал  Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» проходитиме сьогодні на театральному майдані Тернополя з 13.00 до 18.00 год.

Світлана Дяченко

Автор: Halas

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *