У Тернополі затримали нелегала з Грузії (фото)

У Тернополі правоохоронці затримали грузина-нелегала.

Громадянина Грузії тернопільські міграційники помістили в пункт тимчасового перебування іноземців. Він понад рік намагався будь-якими шляхами незаконно залишитись в Україні, пише Доба.

«Іноземець в’їхав на територію нашої країни в червні 2016 року. Після закінчення дозволеного 90-денного строку перебування жодних заходів щодо виїзду за межі України не вживав», – повідомили у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення міграційної служби області.

В 2017 році за порушення міграційного законодавства та ухилення від виїзду з України посадові особи УДМС притягнули іноземця до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та прийняли рішення про його примусове повернення.

Але сплативши штраф, він й надалі нелегально перебував на території нашої країни. Зважаючи на це, суд задовольнив позов Управління ДМС щодо видворення даного громадянина. Видворення порушник очікуватиме на Чернігівщині в Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, оскільки в міграційників є обґрунтовані підстави вважати, що він ухилятиметься від виконання рішення про примусове видворення.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *