Український уряд кардинально взявся за проблему з автомобілями на єврономерах

В Україні придумали, як будуть боротися з власниками автомобілів на єврономерах.

Для вирішення проблеми автомобілів на європейській реєстрації буде використовуватися молдавський досвід. Про це заявила глава Комітету ВР з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна, передає “5 канал“.

“Я сьогодні повідомила всім членам Комітету, що наступної середи (21 березня – ред.) Після закінчення Комітету у нас відбудеться зустріч з активістами… вони мали зараз можливість ознайомитися з тим варіантом вирішення питання, які я їм запропонувала раз – я віддала на руки закон, який діє в Молдові і який надав можливість республіці Молдова вирішити цю проблему “, – зазначила вона.

“Там ключові ставки такі: для того щоб мати можливість сплатити митні платежі і розмитнити, потрібно заплатити акциз у розмірі 30% від діючої ставки акцизу. І потім наступає вся відповідальність і нові можливості для всіх правоохоронних органів, які контролюватимуть, і найголовніше – для митних органів, які контролюватимуть подальше ввезення таких автомобілів. Тобто вирішити питання з тією кількістю (евроблях – ред.), що є, але в подальшому – виключити таке використання Митного кодексу саме в таких цілях громадянами України “, – уточнила Южаніна.

Нагадаємо, як раніше заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями на європейській реєстрації вже розроблений. За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що необхідно негайного врегулювати і знайти компромісне вирішення питання ввезення в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *