Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Олімпієць з Тернопільщини випав з санок у стартовому заїзді (ФОТО)

З неприємної пригоди розпочалися олімпійські змагання у Пхенчхані для Андрія Мандзія з Кременця.


Вже на 14-й секунді свого першого заїзду Андрій неправильно увійшов в поворот, через що злетів з санок і здавалося втратив всі шанси навіть банально доїхати до фінішу. У нього не було швидкості, але він якимось чином повернувся на санки і таки доїхав цю спробу. Так, Мандзій програв в результаті більше 15-ти секунд кращому результату і втратив шанси навіть на передостаннє місце, але він отримав можливість ще тричі вийти на старт, повідомляє ZIK  з посиланням sportarena.com.
У другій спробі Андрій був уже набагато кращим – він зайняв 25-е місце, але все одно знаходиться на останній сходинці після двох спроб. А як могло бути по-іншому, якщо він програв 15 секунд в першому заїзді?..
Львів’янин Антон Дукач, другий номер збірної, провів дві непогані спроби. У першому заїзді він не був хороший на дистанції, зробивши ряд помилок, через що опинився лише 27-м. Другий заїзд Антон провів краще, показавши 21-й результат, завдяки чому піднявся на загальне 26-е місце після двох спроб.
Лідером після першого змагального дня є німець Фелікс Лох, який практично на дві десяті секунди випереджає австрійця Давида Глейршера. Третє місце з перевагою в 0.001 секунди над американцем Крісом Маздзером займає олімпійський атлет з Росії Роман Репілов.
Третя і четверта спроби в чоловічих змаганнях із санного спорту відбудуться завтра. Старт – о 13:00 за Києвом.

В центрі Тернополя помітили сніг аномального кольору

Неймовірні породи кішок, які коштують цілий статок (фото)