Тернополяни критикують новий спосіб оплати за проїзд

Вже кілька днів у Тернополі в громадському транспорті можна платити банківською картою. Однак тернополяни такою системою не задоволені.

З 22 лютого в тролейбусах та трьох автобусах Тернополя вже можна оплатити проїзд не лише готівкою, але й банківською карткою та за допомогою смартфонів.

Тернопіль приєднався до числа прогресивних міст, де проїзд у міському наземному транспорті можна оплатити сучасним зручним засобом – безконтактними банківськими картками і NFC-пристроями. Крім того вперше в Україні така можливість була реалізована у приватних маршрутних таксі. Валідатори і термінали відразу приймають безконтактні платіжні картки.

Загалом у місті 68 одиниць міського комунального транспорту (65 тролейбусів та 3 автобуси), що обладнані мобільними терміналами, були оновлені і отримали можливість прийому оплати проїзду банківськими картками та NFC пристроями на рівні з міським електронним квитком та Файною карткою.

Також, у 48 тролейбусах додатково встановлені стаціонарні валідатори з такою ж функціональністю.

Вартість проїзду при сплаті банківською карткою складатиме 4 гривні у комунальному транспорті та 5 гривень у маршрутних таксі.

Однак жителі міста вже критикують нововведення.

“Яке щастя було б оплатити проїзд в троліку банківською карткою, але у мене MasterCard, а оплатити можна лише карткою Visa. Кого ще спіткала така доля? Можливо хтось пробував платити за допомогою Android Pay?”, – написала в спільноті Тернопільські плітки Галина Король.

“Та ж обіцяли і візою, і мастеркард… але обіцянка цяцянка(“, – пише Ірина Белякова.

В міській раді натомість запевняють: підходять банківські картки і VISA, i MasterCard.

“Розрахуватись можна будь-якими платіжними системами, у т.ч. мастеркард. це мають бути безконтактні картки”, – прокоментувала в соцмережі представник прес-служби ТМП Mariana Zvarych.

Джерело: 0352.ua

Автор: Redaktor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *