Планують підвищити штраф за перевищення швидкості

Виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг («Укравтодор») Славомір Новак вважає за необхідне збільшити суми штрафів за перевищення швидкості на дорогах, а також посилити штат поліції. Про це пише «Інтерфакс-Україна».

«Нам не вистачає поліції, яка б штрафувала порушників швидкісного режиму. Ми можемо прописати обмеження в 40, 50, 60 км/год, але якщо нікому штрафувати за перевищення швидкості, то закон не працюватиме. Це першочергове завдання – посилення поліції та збільшення штрафів», – заявив Новак.

Разом з цим він повідомив, що для вирішення питання перевищення водіями швидкості, на його думку, необхідно побудувати автоматичну систему контролю швидкості та змінити закон про фотофіксації. Новак також наголосив, що вирішення питання збільшення граничної швидкості на дорогах – у першу чергу, за поліцією, комунальною владою або власниками доріг.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року обмеження максимальної дозволеної швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах України складає 50 км/год (раніше діяло обмеження 60 км/год).

Автор: Halas

Коментар до: “Планують підвищити штраф за перевищення швидкості

  1. Йосиф Волдимирович
    23.02.2018 з 20:51

    А ЧОГО ЦЕ “нОвАК” не важає за необхідне привести дорожню інфраструктуру у відповідний стан, чи пенсії або заробітну платню ….
    Ну Як у Европі !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *