Українці провалилися в чоловічій естафеті на Кубку світу

Сьогодні, 12 січня, вболівальники біатлону мали змогу переглянути чоловіку естафету. Від української команди вийшли: Артем Прима, Сергій Семенов, Володимир Семаков та Дмитро Підручний.

Зазначу, що сьогодні абсолютно всі команди виступали в найсильнішому складі.

На першому колі Прима тримався в голові пелетону. На “лежці” Артем відпрацював з шести пострілів, вийшовши на трасу аж 17-им. Другий вогневий рубіж спортсмен знову закрив з шести.

Естафету Прима передав сьомим з відставанням у 12 секунд, вигравши три позиції після виходу зі стадіону.

Сергій Семенов, хоч ще не до кінця оправився після хвороби, на колі показав непогані результати. Першу стрільбу спортсмен закрив з п’яти. Останню для себе стрільбу Семенов закрив з семи пострілів.

Естафету Сергій Семенов передав восьмим, відставши на 44,7 секунди.

Володимир Семаков на першому колі втратив ще п’ять секунд. “Лежку” українець закрив лише з семи пострілів. На друге коло Семаков вийшов восьмим з відставанням у хвилину й 13 секунд. На другому вогневому рубежі Семаков “застрелився”, пішовши на одне штрафне коло.

Естафету Володимир Семаков передав лише 21-м, програючи більш ніж три хвилини.

Перший вогневий рубіж Дмитро Підручний закрив з шести патронів. Останню стрільбу відпрацював без використання додаткових патронів.

Переможцем гонки стала команда Норвегії. “Бронзу” вибороли французи, тоді як третю сходинку посіли росіяни.

Українці опинилися, на жаль, лише на 15-й позиції.