Чоловіка, який у нічному клубі побив дівчину, оштрафували на 850 гривень

У Тернополі в нічному клубі чоловік жорстоко побив дівчину. За це його оштрафували на 850 гривень.

Тернополянин Роман К. не поділив місця на танцполі з дівчатами, відтак після словесної перепалки штовхнув одну з них на землю і дав тричі з ноги в голову.

За скоєне чоловік тепер заплатить штраф – суд оштрафував його на 850 грн.

Випадок трапився в “Алюрі” ще 25 грудня 2016 року. У суді потерпіла розповіла, що відпочивала з подругою в закладі і під час танцю обвинувачений штовхнув її подругу.

Дівчата зробили йому зауваження, а у відповідь почули матюки. Далі забіяка вийшов з клубу, а повернувшись, штовхнув її в плече. Від цього дівчина впала, а він дав кілька разів з ноги в голову, в око, в плече. Судову експертизу дівчина наступного дня пройшла, однак до лікарів не зверталась.

Сам забіяка у суді вину визнав повністю, щиро розкаявся та попросив його суворо не карати. Суд прислухався – при призначенні покарання суд врахував особу підсудного, його щире каяття, визнання своєї вини і так далі. Обтяжуючих обставин не було.

Відповідно, суд визнав Романа К. винуватим в нанесенні легких тілесних ушкоджень – ч. 1 ст. 125 КК та призначив покарання у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Вирок суд виніс 18 грудня 2017. Апеляції сторони не подавали.

Джерело: Терноград

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *