Українки показали хороші результати в індивідуальній гонці

Вчорашня індивідуальна гонка серед чоловіків, на жаль, не порадувала українських вболівальників. Сьогодні жінки показали кращі результати.

Від України на трасу вийшли: Ірина Варванець (3), Юлія Джима (4), Анастасія Меркушина (13), Валя Семеренко (39), Олена Підгрушна (83), Юлія Журавок (98).

Віта Семеренко на трасу не вийшла – тренери вирішили поберегти сили спортсменки перед іншими гонками.

На першій стрільбі дівчата показали відмінні результати, відстрілявшись на нуль.

Зазначу, що після першої стрільби наша Іринка Варванець трималася лідером, везучи суперницям (до моменту виходу лідерів тоталу) шість секунд.

Друга стрільба пройшла без суттєвих завалів. Ірина Варванець знову вибила всі мішені, вийшовши лідером на трасу. Юлія Джима теж закрила п’ять з п’яти, зайнявши другу сходинку після своєї співвітчизниці. Анастасія Меркушина та Юлія Журавок, на жаль, отримали по штрафній хвилині. Валя Семеренко та Олена Підгрушна відпрацювали з п’яти.

На другій “лежці” Ірина Варванець, Олена Підгрушна та Юлія Журавок, на жаль, припустилися однієї хиби. Юлія Джима, Анастасія Меркушина та Валя Семеренко стріляють “чисто”.

Останній вогневий рубіж українки пройшли із завалом. Ірина Варванець, Анастасія Меркушина та Юлія Журавок знову отримали по одній хвилині штрафу. Юлія Джима та Валя Семеренко відпрацювали з п’яти. Олена Підгрушна, на жаль, схибила аж двічі.

Переможцем гонки стала Доротея Вірер. “Срібло” виборола Кайся Макаряйнен. Бронзовою призеркою стала Розанна Крауфорд.

Українки у фінішному створі розташувалися на таких позиціях: Юлія Джима – 4, Валя Семеренко – 5, Анастасія Меркушина – 19, Ірина Варванець – 22 та Юлія Журавок – 62.

На жаль, Олена Підгрушна зійшла з дистанції на останньому колі.

Христина Слота

Автор: Христина СлотаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *