Українка виборола бронзу у гонці переслідування

Гонка переслідування для українок закінчилася із нагородою. Сьогодні на трасу вийшли Віта Семеренко, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Анастасія Меркушина та Ірина Варванець.

На першому колі дівчата показали помірний темп. Вогневий рубіж вони закрили без завалів. Віта Семеренко, Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина закрили усі мішені на нуль. Юлія Джима та Ірина Варванець пішли на коло штрафу.

Другу лежку Семеренко та Підгрушна знову закрили чисто. Меркушина та Варванець пішли на штрафне коло. Джима нарешті закрила всі мішені на нуль.

Перша стійка пройшла майже відмінно. Семеренко, Джима та Меркушина відстріляли на нуль. Підгрушна та Варванець припустилися однієї хиби.

Останній вогневий рубіж для українок пройшов позитивно. Семеренко стала круглою відмінницею, закривши всі мішені чисто. Підгрушна, Джима, Меркушина теж закрили мішені на нуль. Варванець знову пішла на коло штрафу.

Переможцем гонки стала Анастасія Кузьміна. “Срібло” виборола Доротея Вірер. Бронзовою призеркою стала українка Віта Семеренко.

Українки у фінішному створі розмістилися так: Віта Семеренко стала третьою, Юлія Джима – 13, Олена Підгрушна – 17, Анастасія Меркушина – 25 та Ірина Варванець – 56.

Христина Слота

Автор: Христина СлотаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *