За вбивство новонародженої дитини жінку покарали умовно

На Чортківщині умовно засудили жінку, яка вбила новонароджене немовля.

Два роки умовно  дав суд жительці Чортківського району Руслані К., що влітку 2017 вбила своє немовля, пише Терноград.

Жінка народила в туалеті, дитя впало у вигрібну яму і задихнулось. Його  труп  згодом горе-мати закопала в лісосмузі.

Будучи вагітною, жінка весь час заперечувала той факт,  що чекає маля. Навіть своєму чоловікові зміни у фігурі пояснювала ефектом від ліків, що приймає, а свекрусі — ростом кісти.

Народжувати ще одну дитину вона не хотіла, бо боялась пересудів — як виявилось, вона до вагітності певний час не проживала із своїм чоловіком. А із свекрухою мала неприязні стосунки.

Тож, як тільки дізналась про свою п’яту вагітність у лютому 2017 — на 21 тижні, спробувала її перервати. Для цього пила чай — відвар з рослини, про який вичитала в Інтернеті. Бажано ефекту пиття чаю не дало, викидня не сталося і врешті жінка маля доносила.

Про це йдеться у вироку Чортківського районного суду, винесеному наприкінці січня.  Відповідно до матеріалів справи, 10 червня 2017 близько 15.30 жінка відправила своїх чотирьох дітей до свекрухи, а близько 16.00 народила. Причому, коли почались потуги,  вийшла в туалет на вулицю, зайняла зручну для себе позу і народила доношену дівчинку, яка відразу ж впала в отвір, заповнений фекаліями. Далі породілля пішла в хату, залишивши маля у фекаліях, а повернувшись, витягнула уже мертве дитя та замотала у халат. Труп віднесла у підсобне приміщення та поклала у пральну машинку.

Наступного дня, 11 червня, поїхали близько обіду з чоловіком у лісопосадку неподалік смт  Гусятин, де і закопала пакет з дівчинкою і плацентою. Того дня вона нарешті зізналась чоловікові, що була вагітна, що народила, що дитя при родах впало в туалет і не подавало ознак життя. Відтак сказала, що потрібно труп закопати.  Повернувшись з посадки, до чоловіка прийшло розуміння, що дружині слід повідомити про випадок у поліцію та сільраду. Це і зробила згодом жінка.  Свою вину у суді вона повністю визнала, розкаялась. Сказала, що пояснити свій вчинок не може.

Відповідно, суд визнав її винуватою у вбивстві своєї новонародженої дитини — ст. 117 КК та дав чотири роки тюрми. На підставі ст.75 КК України суд сказав звільнити засуджену  від відбування покарання з випробуванням, встановивши    іспитовий строк тривалістю два роки.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. На його оскарження  сторони мають 30 днів з часу проголошення.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *