Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі жінкам без макіяжу пропонують лише дешеву продукцію

Днями відома тернопільська поетеса поскаржилася на те, що їй в магазині запропонували виключно дешеві продукти.

Тернопільську поетесу Ганну Осадко щиро здивувала поведінка прибиральниці у супермаркеті. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«Зайшла в «Сільпо» за мандаринами. – пише Ганна. – Акційні – по 24 – такі великі та рихлі – не вражають, набираю в пакет клементинки за 33 грн. Нікого не зачіпаю, медитую собі. Аж звідкись вимальовується прибиральниця і мало не хапає мене за руку: “А ви знаєте, що вони дорогі?”

– А що, я так фігово виглядаю?

… Ні, ну я підозрювала, що в уявленні тернопільських прибальниць чувіха без мейкапу, в мартінсах і парці – це синонім до бомжа. Де кабли і норка, Ганю? Але щоби от так… Блін».

До слова, письменницю і художницю Ганну Осадко і справді завжди можна побачити на вулицях Тернополя без яскравого макіяжу, зате у простому, витонченому одязі, з вкрапленнями етно. Завдяки яскравій зовнішності від природи і вишуканому смаку жінка і так вирізняється з натовпу.

Коментуючи пост Ганни Осадко, хтось написав: «Де лабутени? Де шуба? Де наколоті губи? Нема? Тоді мандарини ніззя». Згодом поетесу хтось напівжартома заспокоїв висловом Коко Шанель. Вона свого часу казала, що тільки впевнена в собі жінка може наважитися вийти з дому без макіяжу.

Вже скоро в Тернополі засвітять новорічну ялинку

Наслідки негоди на Тернопільщині (огляд)