Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі відбудеться чергова “КіноХвиля” (відео)

Перед святом Миколая тернополяни зможуть насолодитися новими фільмами в рамках Всеукраїнського форуму “КіноХвиля”. Про це передає ТВ4.

Другий Всеукраїнський форум “КіноХвиля” відбудеться у Тернополі. 17, 18 та 19 грудня тернополяни та гості міста матимуть змогу безкоштовно переглянути найновіші українські кінострічки, взяти участь у майстер-класі та кастингу. Проходитиме форум одразу у кількох локаціях – Палаці Кіно, Українському Домі “Перемога” та бібліотеці-музеї “Літературне Тернопілля”. Цікаво буде усім, запевняють організатори.

Нові українські фільми впродовж трьох днів матимуть змогу переглянути тернополяни. Кінопокази відбудуться одразу у трьох локаціях – Палаці Кіно, Українському Домі “Перемога” та бібліотеці-музеї “Літературне Тернопілля”.

– Ми представимо 3 оскарівські стрічки. Вони українські, але номіновані від інших країн також. “Рівень чорного” номінований на 90 церемоній Оскара від України, “Іній” номінований від Литви, і також “Межа” номінована від Словаччини. Ці фільми представлятимуть або актори, або продюсери, або режисери, вони гостюватимуть у нас. Вхід вільний на всі фільми, – розповідає креативний директор Тернопільської кінокомісії Наталя Чорна.

Під час другого Всеукраїнського форуму “Кінохвиля” у Тернополі презентують фільм, який знімали на місцевій фабриці солодощів та Катедрі. Його можна буде переглянути у неділю 17 грудня у Палаці Кіно о 15 годині. Ще однією цікавинкою стане фільм-комікс, створений до 75-річчя Української повстанської армії. Стрічка досить оригінальна і має бути цікавою для молоді, запевняють автори.

– І ми там передбачили не тільки взрив якийсь, замінування, тортури, але й прекрасне кохання, яке пронесено через усе життя наших героїв. Ми надіємося встигнути його зробити до цього фестивалю прекрасно і якісно. Якщо ми не встигнемо це зробити, то ми зробимо спецально окремо захід. Так що повідомляємо, що буде прем’єра нашого такого цікавово проекту “Мій янгол”, – говорить заступник генерального директора КП “КіноДністер” Наталя Музичук.

19 грудня у день святого Миколая у Палаці Кіно має бути цікаво маленьким глядачам. О десятій годині їх чекає перегляд мультфільмів від анімаційної студії «Новаторфільм» та об одинадцятій майстер-клас від одного з найактивніших українських мультиплікаторів Степана Коваля.

А ще о 9 годині 19 грудня офіційно презентуватимуть кінотролейбус.

– Всередині також буде розміщена фотогалерея, історія кіно, того, що відбувалося в Тернополі проятгом останнього року, які кінофільми в нас в Тернополі знімалися. Ну а на екранах, в інших тролейбусах рекламу показують, а то будуть транслюватися різноманітні трейлери до кінофільмів, що в нас буде відбуватися, що уже вийшло, нарізки кіно, кінострічок, різноманітних подій, – доповнює менеджер по локаціях Тернопільської кінокомісії Антон Марчевський.

А ще 19 грудня під час проведення другого Всеукраїнського форуму “Кінохвиля” у Тернополі відбудеться кастинг на участь у зйомках фільмів, які планують знімати в Україні. О десятій годині в музей-бібліотеку “Літературне Тернопілля” запрошують чоловіків та жінок, акторів та аматорів віком від 17 років для участі у зйомках кількох нових кінострічок. Організатори сподіваються, що 2018 також буде вдалим для українського кінематографа і називають 2017 рік справжнім кінопроривом.

– 2017 рік став таким проривним по кількості кінострічок. Фактично, всі кінострічки супроводжувала кінокомісія, ви мали можливість їх переглянути, усі різних жанрів, різного сюжету і різного виконання, різного режисерського пошуку, але вони демонструють ,що кіно українське розвивається, – каже голова Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.

Як ворожити на Андрея? Найефективніші способи

У Тернополі Санта-Клауси проведуть забіг