Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі діти створювали ексклюзивні ялинкові прикраси (фото)

У Тернополі в рамках майстер-класу діти виготовляли незвичні ялинкові прикраси. Про це передає Сорока.

Справжнє свято для дітей віком від 5 років у «Бункермузі» влаштувала майстриня з художнього моделювання Олена Мартушевська в суботу, 16 грудня. Жінка провела для маленьких тернополян майстер-клас «Ялинкова іграшка в техніці декупаж». Організував такий захід для дітей Тернопільський Центр дитячого розвитку «Класики».

Перед початком майстер-класу пані Олена розповіла малечі про особливості техніки декупажу; про матеріали, які знадобляться для роботи з виготовлення іграшки, про правила, яких потрібно дотримуватися маленьким «майстрам-початківцям» для того, щоб не пошкодити виріб. Після цього майстриня поетапно показала хлопчикам та дівчаткам, як потрібно працювати над створенням ялинкової прикраси, а маленькі «учні» слідом за нею повторювали всі «кроки».

— Для того, щоб виготовити власноруч ексклюзивну прикрасу на ялинку, нам знадобляться такі матеріали: ґрунтовка, клей, кисті, ножиці, шпатель, структурна паста, декупажні карти, серветки, рисовий папір. Також необхідними є елементи декорації: кольоровий глітер, бантики та стрічки. Починаємо роботу з того, що обробляємо основу виробу ґрунтовкою, просушуємо та шліфуємо її. Після цього на основу наклеюємо картинку (малюнок обираємо за бажанням). Накладений малюнок ми повинні двічі покрити лаком і просушити. Коли виріб підсохне, ми наносимо на нього структурну пасту, щоб створити на іграшці імітацію снігу. Також цю пасту ми посипаємо золотистим чи сріблястим глітером і ставимо майже готовий виріб сушитися, — поділилася Олена Мартушевська.

За словами пані Олени, готову ялинкову іграшку можна гарно прикрасити за допомогою маленького декоративного банта, який варто кріпити зверху чи збоку іграшки. Майстриня зазначила, що для того, аби висушити декупажну роботу, найкраще використовувати фен. Щоправда, підсушувати вироби потрібно дорослим, адже діти можуть отримати опіки від гарячого повітря.

Після того, як завершився процес виготовлення прикраси, дітки могли забрати її до дому, щоб там повішати власноруч змайстровану іграшку на ялинку.

Як і де у Тернополі можна купити ялинку (відео)

Хлібороби Тернопільщини підтримали аграріїв всієї країни (фото)