Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Миколая відомий тернополянин просить дружину

Відомий тернополянин заявив про те, що хоче знайти собі дружину і вірить, що у цьому йому допоможе Святий Миколай.

Завтра, 19 грудня, відзначають день святого Миколая. Мабуть, кожен, не залежно від віку чи статусу, чекає в цей день на щось хороше і заглядає з самого ранку під подушку в надії, що там на нього чекає подарунок. Ми вирішили порозпитувати відомих тернополян, що б вони хотіли отримати в подарунок від святого Миколая цього року, який подарунок запам’ятався їм найбільше, що даруватимуть цьогоріч своїм рідним та близьким та чи вони ловили “Миколая” за роботою, коли були дитиною?

Андрій Підлужний (співак, композитор):

– Я з тієї категорії чоловіків, яким одного подарунка буде недостатньо, тому мої побажання наступні:

1. Вірну, чуйну та розумну дружину і маму майбутніх діточок;
2. Цифрове піаніно Yamaha Clavinova CVP-705 (CVP705B) колір вже значення немає);
3. Парфумований Hermes Terre dHermes, або Hermes Voyage D’Hermes.

Мені не дуже пощастило в дитинстві, адже саме в цей час існувала СРСР, яка категорично не сприймала будь-які традиції чи свята. Це зараз молодь має нагоду насолоджуватись і піснями і щедрівками і отримувати подарунки та вітати рідних та знайомих. Проте таємно Миколай таки навідувався до мене і на диво, всі мої мрії виконував! На той час найзаповітнішою мрією в мене були ковзани. В нас на Пушкіна,5 щороку заливали каток і ми відчайдушно грали в хокей, а літом у футбол. Тоді не було жодних гаджетів і ми юрбою залюбки формували свої ігри військового чи спортивного характеру в повній взаємодії з природою.
Що даруватиму цього року? Алогічно відповідати на це запитання з огляду на те, що подарунки як відомо приносить Миколай і елемент несподіванки ніхто не скасовував! (сміється – прим. ред.).

В дитинстві впіймати Миколая, Фею чи ту ж «Бабу Ягу», мені не вдавалося, але завжди я знаходив з ними спільну мову роблячи замовлення для свого синочка Давида. Зараз він дорослий, хоч напевно, як і кожен з нас, вранці мріє як і в дитинстві провести рукою під подушкою в надії знайти хоча б малесенький зовсім дрібненький подаруночок, який в першу чергу буде свідчити про те, що ти комусь потрібен і тебе не забули.

Джерело: Тернопільська газета

У Тернополі спадає бум на ринку праці?

У Польщі нові правила для заробітчан