Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільські волонтери готують новорічно-різдвяні подарунки для бійців АТО (фото)

У Тернополі й області волонтери почали збір речей та підготовку подарунків для бійців АТО. Про це передає ЗЗ.

Не покладають рук тернопільські волонтери. Вони взялися готувати новорічні подарунки для українських захисників. Святкову гуманітарну допомогу повезуть наприкінці тижня. А поки що збирають пакунки.

Жоден воїн не залишиться без подарунка, – каже тернопільських волонтер Дмитро Гайтко. Хоча для цього і доведеться наполегливо працювати упродовж тижня.

«Ми хочемо, щоб наші захисники постійно відчували нашу моральну підтримку. Тому і згуртовуємо для цього людей. Хочемо, щоб бійці відчули трохи новорічного святкового тепла. Тому до кожного пакунка йде лист з побажаннями від наших школярів. Нині ми активно співпрацюємо з навчальними закладами. Вони нам також допомагають формувати подарунки для бійців. Зараз розпочинається період Новорічно-Різдвяних свят, тож ми хочемо зібрати всі сили, використати всі наші можливості, щоб таким чином підтримати наших захисників», – додає пан Дмитро.

На свято Миколая тільки Тернопільська гімназія імені Івана франка зібрала 350 кілограмів різноманітних смаколиків для воїнів. Також активно допомагали навчальні заклади Озерної, Заруддя, Цеброва, Курівець. Діти пекли пряники, писали листи. Цього тижня робота продовжиться.

Цікаве про нового очільника тернопільської поліції (відео)

На Тернопільщині почали діяти мобільні лабораторії працівників поліції (відео)