Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Суд підтвердив обмеження руху для вантажного транспорту у селі поруч зі скандальним кар’єром на Тернопільщині

Підволочиський районний суд заборонив рух вантажівок через село Новосілка.Про це повідомляє прес-служба апеляційного суду Тернопільської області.


Орган правосуддя відмовив ТОВ «Кар’єр Новосілка» у задоволенні адміністративного позову до виконавчого комітету Скалатської міської ради Підволочиського району від 25 травня 2017 року № 57 «Про обмеження руху вантажних автомобілів по вул. Л. Українки та вул. Б. Хмельницького с. Новосілка».
Таким чином, суд визнав законним рішення органу місцевого самоврядування.
Варто нагадати, що 10 листопада 2017 року після дослідження доказів у справі та проведення судових дебатів суд видалився до нарадчої кімнати для ухвалення рішення, але в процесі дослідження матеріалів справи у суду виникла потреба з’ясувати певні обставини, що потребують додаткової перевірки (ч. 2 ст. 153 КАС України). На цій підставі після виходу з нарадчої кімнати 13 листопада 2017 р. суд проголосив ухвалу про поновлення судового розгляду.
Під час судового засідання 29 листопада ц.р. представник відповідача заявив клопотання про оголошення перерви для обговорення можливості укласти мирову угоду, з чим суд погодився.
На жаль, сторони не змогли дійти спільної думки і 1 грудня 2017 року головуючий у справі оголосив резолютивну частину рішення.
Пошук процесуальних рішень по даній справі знаходиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 604/476/17.

На Тернопільщині завершилася призовна кампанія

Нове мито на посилки з-за кордону. Що робити і як обійти?