Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Сергій Притула звернувся до тернополян із незвичним проханням (фото)

Тернопільський гуморист Сергій Притула просить шанувальників допомогти йому розібратися із фейковими сторінками. Адже хтось у мережі серйозно «косить» під нього.

“Товариство. Не так часто щось прошу, окрім допомоги на АТО. Але тут така справа, що якби міг справитись сам, то б і не просив.

Якесь чмо відкрило фейковий акаунт Сергія Притули у інстаграм. Я на то уваги не звертав, позаяк подібних фейків, що у Вконтактє, що у інста, що у інших соцмережах завжди було повно. Проте…
Цей упир доволі жваво набрав понад 70К підписників і почав проводити якісь розіграші, оперувати якимись сумами, пропонувати послуги по рекламі і просуванню товарів. І все це від мого імені, підкріплююючи пости моїми фото і т.д. 

Я вже зробив кілька спроб по блокуванню чорта з різних сторін. Але достукатись до адміністрації інстаграм важче, ніж до Пентагону. Проте, добрі люди сказали, що якщо на істоту одночасно пожаліються багато людей, то, можливо, це приверне увагу системи. Тож, буду вдячний, якщо присвятите цьому питанню 1,5хв свого життя.

Вибачте, що відірвав від важливих справ. В разі чого мій інстаграм siriy_ua . Дякую”, – написав він у Фейсбуці

На Тернопільщині чоловік вибачився перед тим, як обібрав брата

На Тернопільщині 84-річна бабуся потрапила у халепу, коли рятувала свою онуку