В Тернопільській області поховали бійця АТО, який загинув під колесами автомобіля. Про це пишуть Тернополяни.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/12/4226d3dad6774bedad1d758f2c053927_XL-239x300.jpg)
Трагедія трапилась о 03:20 год. 14 грудня на автомобільному шляху Львів-Краківець. Там водій автомобіля “Опель Сінтра” поза межами пішохідного переходу вчинив наїзд на військовослужбовця. Чоловік загинув на місці.
Віталій Марчак був бійцем 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Брав участь у бойових діях із 2014 року. Старший навідник військової частини А0998 народився 21.10.1994 у селі Качанівка Підволочиського району.
Вчора ввечері тіло Віталія Марчака привезли у Тернопіль, де священики відслужили панахиду. Сьогодні опівдні його поховали у рідному селі.
Вічна пам’ять.