Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

До Нового року та Різдва діти створювали неймовірні прикраси (фото)

Поблизу Тернополя в одній зі шкіл діти створювали неймовірні прикраси до Нового року та Різдва.

14 грудня на базі НВК “Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ” відбувся територіальний етап конкурсу “Замість ялинки – зимовий букет”, участь в якому взяли представники усіх навчальних закладів громади. Конкурсні роботи вражають розмаїттям тематики, технік виконання, глибиною символіки та безмежною фантазією людини.

Учні зі своїми наставниками, родичами та друзями працювали над виготовленням дідухів, стилізованих ялинок, різдвяних композицій та картин.

Радують око різножанрові роботи: картини, стилізовані ялинки, композиції з імбирних пряників та марципанових фігурок, з мішковини, ниток, з дерева та тканин, з сушених трав, фруктів і спецій, навіть морські мушлі стали матеріалом для творчості.

Діяльність зі створення конкурсних робіт згуртувала школярів, показала їхні таланти, а також продемонструвала резутьтативність роботи педагогів, рівень зв’язку їх зі своїми вихованцями, вміння знайти в дитини талант, його розвинути, спрямувати енергію учнів у правильне русло.

Бажаємо переможцям конкурсу успіхів у наступному (обласному) етапі, нових звершень, відзнак та гідного визнання ваших талантів та клопіткої праці!

У Тернополі маршрутне таксі протаранило легковий автомобіль (фото)

Дівчатам на замітку: стильні спідниці, від яких перехоплює подих (фото)