У Тернополі правоохоронці вчили дітей (фото)

У Тернополі правоохоронці провели для дітей цінні уроки, навчивши їх відстоювати власні права.

У рамках Всеукраїнського тижня права відбулася чергова зустріч поліцейських із школярами Тернопільської класичної гімназії. Учням вкотре довели, що правові знання необхідні не тільки дорослим, інформує відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Інспектор ювенальної превенції Микола Подлецький розповів учням про кримінальну і адміністративну відповідальність неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальність батьків за невиконання батьківських обов’язків, а спеціаліст сектору правового забезпечення Алла Круть порушила питання насильства у сім’ї.

Неповнолітнім  розповіли, як уникнути конфліктних ситуацій в молодіжному оточенні та родині, а ще в деталях та з реальними прикладами роз’яснили школярам про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків та паління у юному віці.

Про небезпеку, яка може чатувати просто на вулиці неповнолітнім розповіли працівники вибухотехнічного сектору Нацполіції краю.  Фахівці навчали, як діяти при виявлені різних підозрілих предметів у приміщеннях, громадських місцях чи транспорті та продемонстрували дітям різні види вибухонебезпечних пристроїв.

Привернути увагу учнів до необхідності здобувати правові знання – саме таку мету ставлять перед собою працівники поліції, тож і надалі проводитимуть уроки законодавства серед неповнолітніх.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *