Тернопільщиною гуляє фейк про виготовлення паспортів

Вже кілька тижнів у мережі можна знайти інформацію про здачу іспитів, необхідних для отримання закордонного паспорту. Як виявилося, це – фейк.

УДМС у Тернопільській області повідомляє про те, що дійсно в законодавстві існує процедура, що передбачає здачу іспиту для отримання паспорта, але стосується вона лише іноземців та осіб без громадянства, які подають заяву на прийняття до Українського громадянства.

У інших випадках отримання паспорта для виїзду за кордон передбачає той самий перелік документі, що і раніше:
– паспорт громадянина України (для осіб, що досягли 14-річного віку) або ж свідоцтво про народження (у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше особі, що не досягла 14-річного віку);
– документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
– у разі оформлення паспорта особі, що не досягла дванадцятирічного віку, або особі, яка не може пересуватись самостійно у зв’язку із тривалим розладом здоров’я, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подано одну фотокартку розміром 10 х 15 сантиметрів для внесення відцифрованого зображення особи шляхом сканування;
– особи що досягли 18 років, та оформлюють паспорт громадянина України для виїзду за кордон вперше подають індифікаційний код.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *