Священик з Тернопільщини вразив своїм вчинком (фото)

Щасливу історію розповідають на Лановеччині. Місцевий священик вирішив усиновити підлітка.

Задум взяти на виховання дитину-сироту отець Олексій Філюк з Лановеччини виношував п’ять років, відвідував тематичні тренінги, вивчав психологію дітей. Нещодавно він взяв на усиновлення хлопчика з інтернату.

За документами священик поки що піклувальник підлітка, але згодом зможе усиновити його.

Про отця Олексія знають далеко за межами Лановеччини. П’ять років тому він допоміг правоохоронцям розшукати викрадену з шушковецького храму старовинну ікону Чудотворця Миколая, щороку активно долучається до організації Дня села, родзинкою якого є з’їзд байкерів та велосипедистів, ініціював на парафії перегляд фільмів просто неба, а нещодавно став героєм проекту «Сюрприз, сюрприз!» на телеканалі СТБ.

Священик із Шушківців є активним дописувачем у соціальних мережах, адмініструє групу «Моя Лановеччина».

Задум взяти на виховання дитину-сироту отець Олексій виношував п’ять років, відвідував тематичні тренінги, вивчав психологію дітей. Сімейне життя в священика не склалося — їхні з дружиною шляхи розійшлися, дітей нема.

“— Планував відразу взяти двох діток, але оскільки на тренінгах розповідали, що кожна сирота має свою непросту історію, незаліковані травми, тож вирішив брати почергово. Спершу нехай Вітя адаптується, а як все буде добре, то після Різдвяних свят у нього з’явиться братик! Знаю, що впораюся з усім — подарую опіку та любов!”, — розповідає отець Олексій.

5 грудня хлопчик Вітя приїхав до нового дому. Уже кілька днів він відвідує школу в сусідньому селі Білозірка, що за два кілометри, познайомився з однокласниками. Добирається на навчання шкільним автобусом. Першого дня до школи його приводив отець Олексій. Після уроків хлопчик із піклувальником пораються вдома, разом готують їжу. У соцмережі вони вже поділилися фото, як готували деруни, вареники та піцу, — повідомляє “Нова тернопільська газета”.

 

Автор: Бойко РоманЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *